O nás

Spoločnosť RK Slovakia sa za 16 rokov stala spoľahlivým obchodným partnerom tak pre desiatky najvýznamnejších svetových výrobcov chladiacich zariadení a klimatizačnej techniky, ako aj pre stovky odborníkov v tejto oblasti na Slovensku.
Naša firma sa nesústredila len na obchodnú činnosť, ale netradičnými formami, obľúbenými stretnutiami chladiarov s GINom, každoročne informuje odbornú verejnosť o novinkách a nových trendoch v chladiacej a klimatizačnej technike. V predajniach a skladoch špecializovanej obchodnej siete spoločnosti RK Slovakia si môžete vybrať zo širokej ponuky chladiacej a klimatizačnej techniky.

Beijer Ref

Beijer Ref je skupina európskych veľkoobchodníkov a výrobcov chladiacej techniky. Beijer Ref je najväčším dodávateľom komponentov a systémov klimatizácie, komerčných a priemyselných chladiacich zariadení v Škandinávii a v Európe.
Veľkoobchody a výrobcovia Operácie Beijer Ref sú založené na dve oblasti: Veľkoobchod a vlastná výroba výmenníkov tepla a ďalších súvisiacich produktov.

Produkty

BEIJER REF skupina ponúka širokú škálu chladiacich výrobkov - cca. 15,000 položiek. Tieto výrobky tvoria niekoľko silných obchodných značiek a produktov z našej vlastnej výroby, ktoré nám poskytujú neprekonateľné kapacity zdrojov. BEIJER REF bude aktívne pokračovať vo svojej práci ponúkať pevné ochranné známky a širokú škálu produktov.Copyright © 2012-2023 BEIJER REF Slovakia s.r.o. | Všetky práva vyhradené.